Hotový znak vyfoťte a fotografii vložte na www.znakymestaobci.cz . Pečlivě vyplňte průvodní list, který se Vám otevře po přihlášení.

Postupujte takto:

a)      Zaregistrujte se k účasti na rekordním pokusu. Do kolonky jméno vyplňte Vámi vybrané jméno bez diakritiky (např. název školy). Do kolonky e-mail vyplňte adresu Vašeho počítače. Zmáčkněte tlačítko registrovat. Za několik minut přijde na Vámi zadanou adresu zpráva z WorldPress s Vaším přístupovým heslem.

b)      Přihlaste se pomocí zaslaného hesla. Do kolonky jméno vyplňte stejný název jako při registraci. Do kolonky heslo vložte obdržené přístupové heslo. Zmáčkněte tlačítko přihlásit se. Objeví se Vám redakce, která Vás navede, jak při vyplňování informací o Vašem EKO znaku postupovat, včetně návodu, jak vložit jeho fotografii. Vše je snadné a jednoduché. Nezapomeňte vyplnit všechny kategorie, včetně krajské příslušnosti.

c) Pro vložení fotografie klikněte na pokyn Vlož obrázek znaku… Dodržujte předepsanou velikost fotografie do 150 Kb. Poté se Vám otevře tabulka s pokynem Nahrát mediální soubor z počítače. Kliknutím na odkaz Procházet najděte požadovanou fotografii v Vašem počítači, označte ji a stiskněte odkaz nahrát soubor. Fotografie se Vám objeví v tabulce. Stiskněte odkaz Vložit do příspěvku. A je to tam… 

POZOR! Po vložení znaku se Váš znak a Vámi zapsané informace neobjeví na www.znakymestaobci.cz. Dostanou se do naší redakce, kde je nejpozději do 2 dnů od vložení odsouhlasíme. Bráníme se tak vkládání nepatřičného obsahu. Děkujeme za pochopení.